Placeholder image

Vacature adjunct-directeur Lorentzschool

26 april 2021

De Lorentzschool zoekt z.s.m. een adjunct directeur voor de 17 klassen in de onderbouw (groep 1-4). Als enthousiaste leidinggevende ben je in staat in verbinding met het team de ontwikkelingen in de onderbouw vorm te geven. Je neemt collega's, vanuit coachkracht, mee in veranderingen. 

Adjunct-directeur WTF 0,8 (volledig ambulant) 

Op de Lorentzschool leren we samen in een veilig leef-, leer- en werkklimaat. Wij omarmen diversiteit en eigenheid. We werken op onze school aan het verder ontwikkelen en uitbouwen van onze visie. Daarbij willen we de kinderen steeds meer eigenaar maken van hun eigen ontwikkeling. Samen met het kind willen wij daarbij de dialoog voeren over hun competenties en welbevinden. 

Samen met het onderbouwteam werk je aan de verdere afstemming tussen de leerjaren. Als adjunct-directeur inspireer en organiseer je dit schoolontwikkelproces. Je staat de leerkrachten bij, ondersteunt en coacht hen, zowel onderwijskundig als organisatorisch. Je bent een doener met een helicopterview. Je gaat uit van de kracht van leraren. Je werkt met een luisterend oor en oprechte interesse, maar schroomt niet knopen door te hakken. 

Als lid van de directie draag je bij aan de ontwikkeling van de hele school en met name de aansluiting van de onderbouw (1-4) op de bovenbouw (5-8). 

Jij hebt

 • Een afgeronde PABO opleiding
 • Een afgeronde opleiding management, bijvoorbeeld een opleiding schoolleider 
 • Ervaring met zowel lesgeven als leidinggeven
 • Affiniteit en ervaring in het werken met het jonge kind
 • De capaciteit om mee te denken over organisatieontwikkeling binnen een grote basisschool

Jij bent

 • Een stevige, initiatiefrijke persoonlijkheid met humor
 • Toegankelijk, zichtbaar, empathisch en goed benaderbaar
 • Gericht op de ontwikkeling van je collega's en ook op die van jezelf
 • Op zoek naar een werkplek waar je jezelf meerdere jaren aan wilt verbinden
 • Proactief binnen onze directie en de directiegroep PROOLeiden-Leiderdorp

Wij bieden

 • Een betrokken team dat zich richt op vernieuwing
 • Een school met veel mogelijkheden
 • Onderdeel zijn van een directie die bestaat uit een directeur en twee adjunct-directeuren
 • Scholing en professionalisering, denk aan gezamenlijke trajecten vanuit de PROOacademie en binnen het bestuur van PROOLeiden Leiderdorp.
 • Rechtspositie conform CAO PO, schaal AC

Onze school

De Lorentzschool is een openbare school en staat in de Burgemeesterswijk /Professorenwijk in Leiden. Onze school is groot in omvang, maar kenmerkt zich juist door een kleinschalige benadering. Wij werken aan een goed onderwijsaanbod voor ieder kind. 

Spreekt de vacature je aan? 

Stuur je motivatie en CV uiterlijk 14 mei 2021 naar John van Bezouw directeur), via directeur@lorentzschool.nl Voor vragen of meer informatie over de functie kun je contact opnemen via: 06-36228086. 

Planning van de procedure 

14 mei om 17.00 uur: sluiting inzending
17 mei: brievenselectie
20 mei v.a. 18.00 uur: gespreksronde 1
25 mei v.a. 18.30 uur: gespreksronde 2
26 mei 15.00 uur: arbeidvoorwaardengesprek 

Lorentzschool
Van Vollenhovenkade 17 2313 GG Leiden www.lorentzschool.nl